|
z Jana Pawła też zrobić alejkę spacerową i otoczyć wystawą zdjęć naszego Papieża !! wszędzie drogi rowerowe 4pasmowe najlepiej a strefę płatnego parkowania rozciągnąć aż do huty!! posadzić drzewa i sprowadzić dzikie zwierzęta !! i tych koniecznie tych zielonych z rospudy czy jak to się zwało !!
|