arti napisał(a):

|
Liga skończyła na początku maja, trenowali jeszcze jakiś czas (przyjechał Romell), potem urlopy, powrót do treningów w lipcu, 2 obozy praktycznie za nami, liga za 3 tygodnie, a chłopcy się zastanawiają czy i kogo zaprosić na testy. Minęły prawie 3 miechy od końca ligi, a my jesteśmy na etapie rozważania czy i kogo zaprosić na testy na pozycję na którą nie mamy nikogo (nie wygłupiajmy się z Bunozą czy Żemłą).
|
Jak widać testy też są dla nas kosztowne a Bednarz ma inne priorytety niż LO. Chciał zakontraktować Dudu - nie wyszło, teraz szuka dalej. Bo musi.
Nie pasuje mi ten Michaił Wenkow z uwagi na magiczne słowo 'transfer'. To brzmi jak temat zastępczy vel nacisk na Frederiksena w negocjacjach.