Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58523
Stary 26.07.2012, 09:08
arti napisał(a):Wyświetl post
Liga skończyła na początku maja, trenowali jeszcze jakiś czas (przyjechał Romell), potem urlopy, powrót do treningów w lipcu, 2 obozy praktycznie za nami, liga za 3 tygodnie, a chłopcy się zastanawiają czy i kogo zaprosić na testy. Minęły prawie 3 miechy od końca ligi, a my jesteśmy na etapie rozważania czy i kogo zaprosić na testy na pozycję na którą nie mamy nikogo (nie wygłupiajmy się z Bunozą czy Żemłą).
Jak widać testy też są dla nas kosztowne a Bednarz ma inne priorytety niż LO. Chciał zakontraktować Dudu - nie wyszło, teraz szuka dalej. Bo musi.

Nie pasuje mi ten Michaił Wenkow z uwagi na magiczne słowo 'transfer'. To brzmi jak temat zastępczy vel nacisk na Frederiksena w negocjacjach.
Odpowiedz cytując