|
Ja jestem 100% za tym nowym projektem. Od szybkiego ruchu samochodów jest aleja Pokoju z conajmniej 2 pasami w każdą stronę, al. Pokoju łączy się z Mogilską/Jana Pawła II ulicą Lema... Nie ma potrzeby zostawiania 2 pasow w kazda strone, bo jak sie da przykładowo 3 pasy to kazdy bedzie jezdzil i pedzil Mogilska, a od tego jest al. Pokoju...
|