Wyświetl pojedynczy post
pepemasta
Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 26.07.2012, 08:22
Czy jesli Ruch awansuje to bedzie rozstawiony w 4 rundzie? Mnie sie wydaje ze tak , poniewaz przejmie wspolczynnik Pilzna ktore na ta chwile jest przed ostatnia druzyna rozstawiona w 4 rundzie?
Czy jesli Slask wygra z helsinborgiem to bedzie rozstawiony w 4 rundzie? Mnie sie wydaje ze nie poniewaz przejmie wspolczynnik Szwedow ale i tak bedzie nie rozstawiony, czy moze cos sie zdarzyc zeby Slask byl rozstawiony czy jest to nawet teoretycznie nie mozliwe?