thechris napisał(a):

Dudu Paraiba od Wisły Kraków woli... drugoligowca z Meksyku.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Heh... za rok albo za dwa będą tytuły: "Dudu Jakiśtam miał grać we Wiśle - wybrał pracę na budowie pod Londynem. Tesco kusi go jednak posadą na kasie w Birmingham"
Albo: "Zawodnik X przymierzany do Wisły wybrał zawód bankowca w Luksemburgu i grę w tamtejszym klubie".
Chociaż to drugie mógłoby się stać już teraz... Finansiści z Dudelange ograli Salzburg, który rok temu wyszedł z grupy LE jak Wisła... Strach się bać jakby trzeba było się z nimi zmierzyć.
|
Lepszy kontrakt dostanie w jakims prowincjonalnym klubiku, takie to niebotyczne kontrakty placa w Wisle.