Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58516
Stary 25.07.2012, 23:13
thechris napisał(a):Wyświetl post
Dudu Paraiba od Wisły Kraków woli... drugoligowca z Meksyku.

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Heh... za rok albo za dwa będą tytuły: "Dudu Jakiśtam miał grać we Wiśle - wybrał pracę na budowie pod Londynem. Tesco kusi go jednak posadą na kasie w Birmingham"

Albo: "Zawodnik X przymierzany do Wisły wybrał zawód bankowca w Luksemburgu i grę w tamtejszym klubie".

Chociaż to drugie mógłoby się stać już teraz... Finansiści z Dudelange ograli Salzburg, który rok temu wyszedł z grupy LE jak Wisła... Strach się bać jakby trzeba było się z nimi zmierzyć.
Lepszy kontrakt dostanie w jakims prowincjonalnym klubiku, takie to niebotyczne kontrakty placa w Wisle.
Odpowiedz cytując