|
Senior Member
Offline
|
#1171

25.07.2012, 22:39
|
Elendil napisał(a): 
|
właśnie, co sądzicie o tym projekcie mogilskiej? Znajomi rowerzyści podpisują petycję, a ja, jak kierowca czterech kołek, zastanawiam się jak bardzo zmiana na dwa pasy z czterech wpłynie na korki w tym miejscu.
|
dużo szumu, nic poza tym 
|
|