martin_6 napisał(a):

Czytam kilkukrotnie, ale za nic nie potrafię dostrzec związku. Mi się wydaje, że Śląsk miałby jeszcze 4 mecze w eliminacjach (w razie przejścia Czarnogórców) NAWET w wypadku zwycięstwa Austriaków
|
niedokładnie się wypowiedziałem ,chodziło mi o to ,że nasz mistrz zagra 4 mecze więcej w el. niż mistrz austrii o ile Śląsk awansuje
jak narazie Helsingborg prowadzi 2:0