Wyświetl pojedynczy post
Rogo
Junior Member
 
Od: 07.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 25.07.2012, 19:13
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Czytam kilkukrotnie, ale za nic nie potrafię dostrzec związku. Mi się wydaje, że Śląsk miałby jeszcze 4 mecze w eliminacjach (w razie przejścia Czarnogórców) NAWET w wypadku zwycięstwa Austriaków
niedokładnie się wypowiedziałem ,chodziło mi o to ,że nasz mistrz zagra 4 mecze więcej w el. niż mistrz austrii o ile Śląsk awansuje

jak narazie Helsingborg prowadzi 2:0