Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58506
Stary 25.07.2012, 18:31
milosz napisał(a):Wyświetl post
serek2, otóż wiem że piszesz tu tylko jako osobisty wróg otwierania sie Wisły na zachodnie standardy, a Valckx to dla Ciebie diabeł wcielony..

I rzecz jasna też zdrowia życzę.
Tak miloszku... Valckx to dla mnie diabeł wcielony a Bednarz to mój idol. Skwituję te twoje twierdzenia krótko - idze idze.

edit. zapewne duża część forum przyzna, że tylko ty jesteś obiektywny. A konczyć rzeczywiście pora - wymyslaj swoje zabawne teorie nadal tyle, że bez mojego udziału.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 25.07.2012 o godz. 18:43.
Odpowiedz cytując