milosz napisał(a):

serek2, otóż wiem że piszesz tu tylko jako osobisty wróg otwierania sie Wisły na zachodnie standardy, a Valckx to dla Ciebie diabeł wcielony..
I rzecz jasna też zdrowia życzę.
|
Tak miloszku... Valckx to dla mnie diabeł wcielony a Bednarz to mój idol. Skwituję te twoje twierdzenia krótko - idze idze.
edit. zapewne duża część forum przyzna, że tylko ty jesteś obiektywny. A konczyć rzeczywiście pora - wymyslaj swoje zabawne teorie nadal tyle, że bez mojego udziału.