Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58504
Stary 25.07.2012, 18:26
serek2, otóż wiem że piszesz tu tylko jako osobisty wróg otwierania sie Wisły na zachodnie standardy, a Valckx to dla Ciebie diabeł wcielony..

I rzecz jasna też zdrowia życzę.


____
PS. A co do Duńczyka to oby nie był gorszy od Lamey'a który jednak kilka bramek dla Wisły strzelił.
Ostatnio edytowane przez milosz : 25.07.2012 o godz. 18:31.
Odpowiedz cytując