|
serek2, otóż wiem że piszesz tu tylko jako osobisty wróg otwierania sie Wisły na zachodnie standardy, a Valckx to dla Ciebie diabeł wcielony..
I rzecz jasna też zdrowia życzę.
____
PS. A co do Duńczyka to oby nie był gorszy od Lamey'a który jednak kilka bramek dla Wisły strzelił.
Ostatnio edytowane przez milosz : 25.07.2012 o godz. 18:31.
|