Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58499
Stary 25.07.2012, 18:06
jeśli to jest odpowiedz na zadane przez Nas pytanie, to .....no słabo.

E: najm, niemożliwe Wszystkowiedzący przecież jasno i wyraźnie sie określił, ze J.F przez rok w piłke nie grał, wiec moze po prostu ktoś grał na jego kartę !!
Ostatnio edytowane przez szprotson : 25.07.2012 o godz. 18:14.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując