Wyświetl pojedynczy post
MrÓwA_1906
ULTRA WISŁA
 
 
Od: 11.2002
Skąd: ULTRA WISŁA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58496
Stary 25.07.2012, 17:33
milosz napisał(a):Wyświetl post
Teraz mamy sytuacje zupełnie inną. Mamy okienko transferowe, a łysy czarodziej z Legii ma sprowadzić LO do pierwszej jedenastki, jest u nas ponad 5 miesięcy, no i sprowadził nam piłkarza co od roku nie grał, no super.
miłosz, to kiedy Frederikson nie grał przez rok w piłkę?
bo odpowiedziałeś na post szprotsona, ale nie na jego pytanie?

czy jak fakty nie pasują do twojej tezy to lepiej nie poruszać tej kwestii?

a i jeszcze jedna kwestia skąd wiesz, że był za słaby dla FSV Frankfurt? może poszło o kasę, długość kontraktu...
wislaportal:
Cytat:
Najpierw jak widać swoje kroki skierował za naszą zachodnią granicę, gdzie pod koniec czerwca zagrał w meczu sparingowym FSV Frankfurt z amatorskim FV Rußheim. Ten zakończył się wygraną II-ligowca aż 14-0, a Duńczyk zagrał przez godzinę. Pomimo tego, że zebrał za swoją grę niezłe oceny - nie został w Niemczech zatrudniony.
a i przypomnij mi proszę co mówił SV o lameyu jako komentarz na pytanie że mało grał w poprzedniej rundzie...

... jak nie pamiętasz to masz tu cytat

Cytat:
Z jednej strony nie jest w rytmie meczowym, z drugiej jest wypoczęty.
http://www.rp.pl/artykul/674648.html

więc lamey ok, bo mało grał i wypoczęty jest, duńczyk zły... bo bednarz go ściągnął?
Ostatnio edytowane przez MrÓwA_1906 : 25.07.2012 o godz. 18:03.
Dark Dogs '02 ULTRA WISŁA
Odpowiedz cytując