milosz napisał(a):

|
Teraz mamy sytuacje zupełnie inną. Mamy okienko transferowe, a łysy czarodziej z Legii ma sprowadzić LO do pierwszej jedenastki, jest u nas ponad 5 miesięcy, no i sprowadził nam piłkarza co od roku nie grał, no super.
|
miłosz, to kiedy Frederikson nie grał przez rok w piłkę?

bo odpowiedziałeś na post szprotsona, ale nie na jego pytanie?
czy jak fakty nie pasują do twojej tezy to lepiej nie poruszać tej kwestii?
a i jeszcze jedna kwestia skąd wiesz, że był za słaby dla FSV Frankfurt? może poszło o kasę, długość kontraktu...
wislaportal:
Cytat:
|
Najpierw jak widać swoje kroki skierował za naszą zachodnią granicę, gdzie pod koniec czerwca zagrał w meczu sparingowym FSV Frankfurt z amatorskim FV Rußheim. Ten zakończył się wygraną II-ligowca aż 14-0, a Duńczyk zagrał przez godzinę. Pomimo tego, że zebrał za swoją grę niezłe oceny - nie został w Niemczech zatrudniony.
|
a i przypomnij mi proszę co mówił SV o lameyu jako komentarz na pytanie że mało grał w poprzedniej rundzie...
... jak nie pamiętasz to masz tu cytat
Cytat:
|
Z jednej strony nie jest w rytmie meczowym, z drugiej jest wypoczęty.
|
http://www.rp.pl/artykul/674648.html
więc lamey ok, bo mało grał i wypoczęty jest, duńczyk zły... bo bednarz go ściągnął?