no tak milosz masz racje, Bednarz to dno
p.s. a do jego braku profesjonalizmu (..yy..ja nie mówie że on profesjonalistą jest czy nie jest, bo nie wiem jakie dostał zadania od Cupiała)
Cytat:
Dziś doszło do pożegnania dyrektora sportowego Jacka Bednarza, który został wczoraj zdymisjonowani. W spotkaniu z dziennikarzami wziął także udział i pożegnał Bednarza prezes Wisły Marek Wilczek.
- To do tej pory nasz najlepszy dyrektor sportowy. Pełen ambicji i pracy. Większość z nas krakusów uważało, że to legionista, warszawiak, a to człowiek ze Śląska, z charakterem - powiedział Wilczek, dziękując Bednarzowi za zaangażowanie i wykonaną pracę. - Dwa mistrzostwa Polski to także Twoja zasługa - dodał Wilczek, zwracając się bezpośrednio do odchodzącego dyrektora i wręczając mu pamiątkową klubową koszulkę.
|
ale .... w to.
Możesz podać to info o tych Frederiksenie ,że przez rok nie grał w piłke?