Temat
:
Rezerwy Wisły Kraków, Centralna Liga Juniorów, pozostałe grupy wiekowe.
Wyświetl pojedynczy post
fidello
Senior Member
Od: 11.2003
Skąd: kiedyś Olkusz...
Offline
#
772
25.07.2012, 16:31
w sobotę w kluczach (koło Olkusza) ME gra z miejscową Przemszą Klucze:
http://glksprzemszaklucze.futbolowo....apraszamy.html
BTW orientuje się ktoś czy tam można swobodnie w barwach Wisły chodzić? I wybiera się ktoś?
fidello
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fidello
Znajdź inne posty napisane przez fidello