Wyświetl pojedynczy post
fidello
Senior Member
 
Od: 11.2003
Skąd: kiedyś Olkusz...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#772
Stary 25.07.2012, 16:31
w sobotę w kluczach (koło Olkusza) ME gra z miejscową Przemszą Klucze: http://glksprzemszaklucze.futbolowo....apraszamy.html
BTW orientuje się ktoś czy tam można swobodnie w barwach Wisły chodzić? I wybiera się ktoś?
Odpowiedz cytując