Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58490
Stary 25.07.2012, 16:23
miłoszu, wybacz, ale wychodze z założenia, że nadmiar zdań zniechęca do czytania, więc staram się streszczać przez co mogę gubić sens. Ale tu tylko wyprowadzałem prosty wniosek ze zdań wyżej podanych. Ale przyznaję, że się pomyliłem Tzn nie wiedziałem, że to w zimie zeszłego roku doznał kontuzji - z góry założyłem, że chodzi o tę zimę bo pasowałoby jak ulał. Zwłaszcza, że jeszcze dodane jest, że powodem niepodpisania umowy jest zbyt duży kontrakt i problemy finansowe klubu.

A co do oblania testów, to przecież kiedyś też Essien był za słaby dla Zagłębia.
Odpowiedz cytując