Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18409
Stary 25.07.2012, 15:53
A ryży dalej "buduje" autostrady. Może na przyszłe Euro w Polsce się wyrobi :

Cytat:
Budowa A4 - GDDKiA zerwała kontrakt z Hydrobudową Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zerwała kontrakt z Hydrobudową na autostradzie A4 pomiędzy Tarnowem a Dębicą - poinformowało radio RMF FM. Nowy wykonawca będzie mógł kontynuować budowę najwcześniej od wiosny przyszłego roku. O tym, że na 30-kilometrowym odcinku praktycznie nic się nie dzieje, pisaliśmy w "Gazecie Krakowskiej" w sobotę.

- Konsorcjum firm SIAC Construction Ltd, PBG S.A., APRIVIA S.A. i Hydrobudowa Polska S.A., mimo zeszłotygodniowych deklaracji, nie wywiązywało się z zapisów kontraktowych, przestało realizować budowę autostrady A4 Tarnów-Dębica. Zażądało też niezgodnego z prawem zwiększenia wartości kontraktu o 200 mln złotych - informuje Joanna Rarus, rzecznik GDDKiA w Rzeszowie.

Doprowadziło to do zerwania umowy między konsorcjum a Skarbem Państwa-Generalną Dyrekcją Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.



  • przy budowie A2 Stryków-Konotopa czy A4 Brzesko - Wierzchosławice, gdzie po wypowiedzeniu umowy dotychczasowemu wykonawcy została wyłoniona nowa firma, która przejęła budowę drogi - dodaje Rarus.

    Procedurę wyboru nowego wykonawcy robót budowlanych GDDKiA rozpocznie niezwłocznie, tak by zakończenie prac na 35-kilometrowym odcinku Tarnów (węzeł Krzyż) - Dębica Pustynia było możliwe do końca 2013 roku. Pierwotnie odcinek miał być oddany w sierpniu 2012 roku.

    Żaden z sześciu odcinków A4, po jednej i drugiej stronie Tarnowa, nie jest gotowy. Wciąż też nie wiadomo, kiedy wyczekiwana droga zostanie ostatecznie oddana do użytku.

    - Możliwości kontynuowania kontraktu przez nasze konsorcjum uzależnione są od efektów rozmów z wierzycielami, głównie z bankami, ale i współpracującymi z nami kontrahentami - wyjaśnia Krzysztof Woch z Hydrobudowy.

    W rzeszowskim oddziale Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad przyznają, że sytuacja jest fatalna, a brak płynności finansowej wykonawcy rzutuje na tempo prowadzonych prac. Na całym odcinku ułożono do tej pory jedynie... 300 metrów asfaltu. Czytaj cały artykuł Budowa A4 wygląda katastrofalnie.




http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...dowa,id,t.html