Watts napisał(a):

|
Taki był płacz, jak bracia odchodzili. Niektórzy na tym forum chcieli, żeby B&B byli dla "nowej" Wisły takim szkieletem, jak kiedyś duet Kosowski-Żurawski. Tymczasem, nasze niedoszłe "legendy" zaprezentowały przykład istnej telepatii między bliźniakami. Jeden rzekomo wysrał się na Wisłę, ale i tak woli siedzieć na ławce na jakimś tureckim zadupiu, byleby kasa spływała, a drugi nie grał przez rok, nikt nie wie na co go stać, ale dużą (dopisek - najwyraźniej za dużą dla nas) kasę żąda. Beczka śmiechu.
|
Nie chcę żeby nienadzwyczajny piłkarz lat 29 po rocznym odpoczynku od piłki grał w Wiśle to raz.
Ale... chciałbym wiedzieć konkretnie ile tj. to dużo o którym piszą w mediach.
Jeśli Probierz go nie chce to nawet 10tys zł (oczywiście nie wierzę, że PB zgodziłby się za tyle zagrać w Wiśle) to może być "dużo/za dużo".