|
Najlepiej zaciągnąć się do następnego Polish Masters, jako tako sparing z drużyną topową będzie trudno bo klub zawsze wybiera miejsce w którym przygotowują się drużyny słabe, a u nas nie da się tego zoorganizować bo Cupiał nie ma kasy na to by zapłacić dobrym klubom za udział, a miasto spłaca długi po oborze z Kałuży i wyremontowanie naszego stadionu
|