martin_6 napisał(a):

|
Aha, w porządku, idziemy się procesować, wkurzeni Ruscy odcinają nam gaz, przemysł w Polsce staje, indywidualni odbiorcy nie mają na czym gotować, ale jest spoko! Jest taki zapis i Nam się to należy! A że Ruscy nie chcą zejść, to od tego jest arbitraż. Za 10 lat może przyznają nam rację i Rosjanie włączą nam gaz z powrotem...
|
Właśnie w celu uniemożliwienia ruskim szantażu w 2012 mieliśmy otwierać gazoport. Co w tej sprawie rudy zdziałał przez pięć lat? Jak długo 90 lat temu budowano Gdynię?
A media mają mamę madzi, albo związki partnerskie kogo to do h...... obchodzi?