Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18406
Stary 25.07.2012, 12:48
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Aha, w porządku, idziemy się procesować, wkurzeni Ruscy odcinają nam gaz, przemysł w Polsce staje, indywidualni odbiorcy nie mają na czym gotować, ale jest spoko! Jest taki zapis i Nam się to należy! A że Ruscy nie chcą zejść, to od tego jest arbitraż. Za 10 lat może przyznają nam rację i Rosjanie włączą nam gaz z powrotem...
Właśnie w celu uniemożliwienia ruskim szantażu w 2012 mieliśmy otwierać gazoport. Co w tej sprawie rudy zdziałał przez pięć lat? Jak długo 90 lat temu budowano Gdynię?

A media mają mamę madzi, albo związki partnerskie kogo to do h...... obchodzi?
Hej Nasz TS !!