Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4655
Stary 25.07.2012, 12:42
A z satelity będzie można oglądnąć mecz Wisły? Pisało że niby ma nadawać stacja Turksat 42°E, jak to jest? Da się znaleźć na cyfrze lub zwykłym satelicie?
Odpowiedz cytując