Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25957
Stary 25.07.2012, 12:39
podszywacz napisał(a):Wyświetl post
W miejscowości Podbiel odbij na Zuberec. Droga od skrętu trochę kręta ale malownicza. Jeżdżę zawsze tamtędy na Chopok na narty. I pamiętaj że na obwodnicy Trsteny (R3) nie jest wymagana winieta.
Dzięki. Może sie przydać ;]
Odpowiedz cytując