Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
Weak27
Junior Member
Od: 11.2010
Skąd: Nowa Huta
Offline
#
4481
25.07.2012, 12:33
http://allegro.pl/mega-paka-m-l-adid...516975748.html
Bluzy koszule i polowki
Nike Adidas Umbro House Armani
Wiem, że się nie zmienię sumienie mam czyste
Nowa Huta
W tej dzielnicy zawsze będę wierzyć w Wisłę !!
Weak27
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Weak27
Znajdź inne posty napisane przez Weak27