|
Bo tak jest. Mi miejscy wlepili też za picie (w urodziny jeszcze) i mówili że mam tydzień na zapłacenie. Znalazłem na necie coś że do 3miesięcy nie naliczane są odsetki. Zapłaciłem jakoś kilka dni przed tym jak minęły 3 miesiące i żadnego problemu nie ma. Pewnie dlatego po 3 miesiącach dostałes dopiero upomnienie.
|