Szpen napisał(a):

|
1. Mamy kontrakt, to walczymy o niższe ceny. Jest taki zapis i Nam się to należy. A że Ruscy nie chcą zejść, od tego jest arbitraż.
|
Aha, w porządku, idziemy się procesować, wkurzeni Ruscy odcinają nam gaz, przemysł w Polsce staje, indywidualni odbiorcy nie mają na czym gotować, ale jest spoko! Jest taki zapis i Nam się to należy! A że Ruscy nie chcą zejść, to od tego jest arbitraż. Za 10 lat może przyznają nam rację i Rosjanie włączą nam gaz z powrotem...