Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18405
Stary 25.07.2012, 11:25
Szpen napisał(a):Wyświetl post
1. Mamy kontrakt, to walczymy o niższe ceny. Jest taki zapis i Nam się to należy. A że Ruscy nie chcą zejść, od tego jest arbitraż.
Aha, w porządku, idziemy się procesować, wkurzeni Ruscy odcinają nam gaz, przemysł w Polsce staje, indywidualni odbiorcy nie mają na czym gotować, ale jest spoko! Jest taki zapis i Nam się to należy! A że Ruscy nie chcą zejść, to od tego jest arbitraż. Za 10 lat może przyznają nam rację i Rosjanie włączą nam gaz z powrotem...
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!