Wyświetl pojedynczy post
mgła
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58476
Stary 25.07.2012, 11:20
Cytat:
I o Janie Frederiksenie, lewym obrońcy z Danii, którego właśnie testuje Wisła Kraków.

Arkadiusz Onyszko grał przeciwko Frederiksenowi. - Ostatni raz widziałem go na żywo trzy lata temu. Pamiętam, że był niezły. Grał częściej na skrzydle niż w obronie, był szybki i dynamiczny, a przede wszystkim miał potężne uderzenie - twierdzi były bramkarz duńskich klubów.

Trzy lata temu Frederiksen podpisał kontrakt z Brondby Kopenhaga. Na początku przegrywał walkę o miejsce w składzie z Thomasem Rasmussenem, dziewięciokrotnym reprezentantem Danii. Po jego odejściu wskoczył do składu, ale zimą ubiegłego roku doznał kontuzji uda i stracił miejsce w jedenastce.

- Gdy przychodził do Brondby, gazety pisały o jego bardzo wysokim kontrakcie. Potem klub popadł w problemy finansowe. Pewnie z tego powodu działacze przestali na niego stawiać, nie chcieli przedłużyć z nim umowy i musiał szukać innego pracodawcy. Jeśli trafi do Wisły, będzie zarabiał nieco mniej, ale nie będzie musiał płacić wielkich podatków - zauważa Onyszko.


PRZEGLĄD SPORTOWY

Ściągniete z prasówki Weszlo, dobrze by było bo szybki i dobrze dośrodkowujący zawodnik by się przydał na obrone. Zobaczymy jak sobie poradzi w sparingach.
Odpowiedz cytując