kreseq napisał(a):

Liga robi sie po prostu groteskowa.
Polonia zostaje w Ekstraklasie bo jej prezes nie mógł przenieść klubu do Katowic.
Były prezes sprzeda za ponad 100 tys Euro Gruzina do WKSu i zastrzeże sobie 50% od następnego transferu. Szkoda że nie zobaczył jakie to kwoty " z klubu " w ostatnich latach generował
Śląsk. Ten oto Śląsk, Mistrz Polski wzmacnia sie na potęge zawodnikami typu Patejuk.
Następnie Legia, klub którego właścicielem jest koncern medialny, który nie jest w stanie przeprowadzić relacji z meczu swojej drużyny w europejskich pucharach. Ten niby najbardziej medialny klub w Polsce i o najwiekszym budżecie nie stać na wydanie ponad 100 tyś Euro na zakup zawodnika. Stać natomiast na mnożenie stanowisk .... wie po co.
Kolejny hegemon - Lech Poznań. Klub, z którego odeszło kilku kluczowych zawodników wzmacnia sie 2 zawodnikami, licząc że załata resztę tymi, którzy wracają z wypożyczeń. Do tego wzmocnienie zagranicznym zawodnikiem opiera sie oczywiście na wypożyczeniu. Klub zarobił, pieniędzy nie ma.
Nie będę pisać o Wiśle bo jak jest każdy wie.
Czekamy teraz aż ktoś znowu powie o podnoszącym się poziomie ligi. W tym roku jesteśmy biedakami i patrząc kto odszedł a kto przyszedł to wychodzimy na totalny minus - tak ogólnie.
Niezły ten kop i boom na piłkę po Euro
|
Pisałem o tym co nas czeka już grubo przed Euro, ale wtedy na forum dominowali Prorocy Zielonej Wyspy, którzy martwili sie mała pojemnościa stadionów, na które ruszą hordy coraz lepiej zarabiających januszów, zachęcone gigantycznymi zakupami swoich klubów, które wręcz uginac się będą od ciężaru kasy jaka płynąć bedzie od licznych sponsorów. A wszystko to nakręcać będzie wspaniale rozwijająca się gospodarka napędzana geniszem Słońca Peru.
