Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
chmielu88
Member
Od: 07.2008
Offline
#
25950
25.07.2012, 06:30
Kolumbus
napisał(a):
do gier za 2 tys to troche słabo, chociaż 2500 musisz dać
no w sumie jestem w stanie nawet do 2800 wydać bo i tak biorę na raty ale mi chodzi o jakieś konkretne modele
PPP
chmielu88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do chmielu88
Znajdź inne posty napisane przez chmielu88