Cytat:
Na dzisiejszym zebraniu przedstawicieli Polonii z nowym właścicielem klubu, Ireneuszem Królem, zapadły ustalenia dotyczące gry Czarnych Koszul w Ekstraklasie.
Inwestor przyznał przedstawicielom Polonii, że decyzję o grze KSP w Ekstraklasie podjął już w piątek, więc wszelkie starania o zgłoszenie MKS-u Polonii do IV ligi nie miały już sensu.
Na spotkaniu ustalono, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Króla, że kibice Polonii otrzymają dwa miejsca w radzie nadzorczej (na 5 możliwych). Dyrektorem sportowym Polonii został Paweł Olczak, dotychczasowy prezes Akademii MKS Polonia.
Odwołane zostało również planowane na godzinę 18.30 referendum kibiców Czarnych Koszul, którzy mieli opowiedzieć się za grą w Ekstraklasie bądź IV lidze.
|
Dupa popiecze znowu kilka miesięcy i przejdą do porządku dziennego
