Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jose
Banita
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21725
Stary 25.07.2012, 01:48
Jednak handel licencjami nie znikł w niższych ligach. Znana z ekstraklasy Odra Wodzisław, która upadła i startowała w C klasie kupiła licencję od Start Bogdanowice i zagra w 3 lidze w przyszłym sezonie.
Więc to prawo PZPN i UEFA nie dotyczy niższych lig?

Generalnie to z ekstraklasy upadła: Amica, Dyskobolia, Wisła Płock, Odra Wodzisław. Ten GKS Bełchatów i tak zadziwiająco długo się trzyma. A składu wcale nie mają na pewny spadek. Jest Kosowski i kilku co nei są najgorski w lidze. Gorzej wygląda kadra choćby Widzewa, który rozsprzedał podstawowych aby dostać licencję, Polonii która tworzy całą drużynę od nowa czy też Podbeskidzia.
Ostatnio edytowane przez Jose : 25.07.2012 o godz. 03:53.
Odpowiedz cytując