Rogo napisał(a):

|
Salzubrg odpada mimo zwycięstawa 4:3 z Dudelange, a to oznacza (o ile Śląsk awansuje do 3 rundy el. LM), że Śląsk zagra co najmniej 4 meczy w fazie eliminacyjnej
|
Czytam kilkukrotnie, ale za nic nie potrafię dostrzec związku. Mi się wydaje, że Śląsk miałby jeszcze 4 mecze w eliminacjach (w razie przejścia Czarnogórców) NAWET w wypadku zwycięstwa Austriaków
