I jeszcze takie cudo:
http://wyborcza.pl/1,75248,12179404,...a_agencje.html
Przepraszam że linkuje do GW ale warto zobaczyć: na 47 osób zatrudnionych w Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych 47 to działacze PO lub ich rodziny. I tym sposobem dowiadujemy się skąd bierze się 120 tys wzrost liczby osób zatrudnionych w administracji przez Donia. W czasach kryzysu. Przy wzrastających podatkach. By żyło się lepiej!
A swoja drogą wyglada na to że ktoś (czytaj Grzesiu S i Gajowy) zaczyna pod Doniem kopać. GW tak jak dawna Trybuna Ludu zaczyna angażowac się w walki frakcyjne w PO. Tylko się cieszyć. Publiczna plotka głosi że na "rynku chodzą" bardzo ciekawe "taśmy Grabarczyka" rzucające nowe światło na sposób w jaki rozstrzygane były kontrakty budowlane. Oj będzie się działo

.