,,Sam Frederiksen pokazał się kilka razy z dobrej strony. Celne dośrodkowania z lewej strony wykańczali napastnicy Wisły. Sam obrońca także przy ćwiczeniu rzutów wolnych kilka razy groźnie strzelał głową, zdobywając także bramki."
Może wreszcie będzie miał kto dokładnie dośrodkować Cvetanowi na głowę

Patrząc na liczbę asyst w poprzednich sezonach mam taką nadzieję