Galonek napisał(a):

|
Nigdzie na oficjalnej nic takiego nie jest napisane.
|
nie ma maniery kłamania, wiec jako, że podważasz moją wiarygodność to o to proszę cytat:
"W zajęciach na siłowni i boisku wziął udział testowany przez Wisłę lewy obrońca – Jan Frederiksen. „Jest to zawodnik, którego
oglądaliśmy już wcześniej. Jednak nie jedyny, którego obserwujemy. Przyjechał do nas na testy, na pewno będzie miał szansę pokazać się w meczach sparingowych. Po nich zadecydujemy co dalej” – tłumaczył Probierz."
a tutaj link -
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...na_dwie_grupy/