Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5126
Stary 24.07.2012, 19:18
syryls napisał(a):Wyświetl post
Ale idiotyzm było podpisywanie długiej umowy... Ja rozumiem 2 lata ale 5 lat w dodatku jego umowa kończy się w 2014. Może przez niego przegraliśmy poprzedni sezon W ostatnim sezonie zaliczył 25 wystepów w lidze a w jeszcze poprzednim o prawie połowę mniej. Tak mi się wydaję że konkurencja była słaba w poprzednim i brak Meliksona + Małeckiego. Oby tylko teraz młodzi coraz częściej pokazywali że oni też są.
On by się wtedy nie zgodził na 2 lata.
Cóż... nikt nie był wróżką i nie wiedział, że miesiąc później zerwie więzadło i do lata 2012 (albo i wcale) się nie podniesie
Odpowiedz cytując