Mnie tam pomysł sprowadzenia takiego zawodnika całkiem się podoba. Singlar, kiedy grał u nas, był w podobnym wieku, a spisywał się całkiem nieźle. Wolę Duńczyka niż Dudu, który (moim zdaniem) niczym specjalnie nie czaruje, a wymagania ma pewnie z kosmosu.
Nie trzeba chyba dodawać, że jest jakaś różnica między naszą ligą a ekstraklasą.
Poza tym - warto zauważyć progres. Nie jest to już Brazylijczyk ze sporym brzuszkiem, ale zawodnik, który coś tam grał.
