|
To są i tak testy, wogóle zobaczymy czy podpisze kontrakt. Właśnie zostały 2 najlepsze kluby z jakimi będziemy się mierzyć tego lata. I tak na tle Fenerbahce będziemy się mogli przekonać jak wygląda pod względem defensywnym. Ale czemu akurat ten pajac akurat wybrał gracza 30 letniego, już myślałem że zaczniemy odmładzać kadrę a tu znów po Głowackim(z szacunkiem do jego osoby) wybieramy gracza starszego
Ostatnio edytowane przez syryls : 24.07.2012 o godz. 15:19.
|