Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58452
Stary 24.07.2012, 15:16
To są i tak testy, wogóle zobaczymy czy podpisze kontrakt. Właśnie zostały 2 najlepsze kluby z jakimi będziemy się mierzyć tego lata. I tak na tle Fenerbahce będziemy się mogli przekonać jak wygląda pod względem defensywnym. Ale czemu akurat ten pajac akurat wybrał gracza 30 letniego, już myślałem że zaczniemy odmładzać kadrę a tu znów po Głowackim(z szacunkiem do jego osoby) wybieramy gracza starszego
Ostatnio edytowane przez syryls : 24.07.2012 o godz. 15:19.
.
Odpowiedz cytując