|
Ciężko się wypowiadać o tym Duńczyku. Wygląda mimo wszystko na solidnego zawodnika. Nie mam nic przeciwko przetestowaniu go. Jak tylko nie będzie używał swoich nóg do urywania kończyn dolnych rywalom, a będzie całkiem solidny, w miarę szybki i stosunkowo łatwo wkomponuje się w zespół to jestem za. Tyle że jest to dość stary piłkarz i zbyt długo w Wiśle nie pogra. Liczę, że to będzie najbardziej udany transfer Bednarza.
A jeśli to swoista gra z Dudu i jego menedżerem, to nie mam pytań...
|