Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58444
Stary 24.07.2012, 14:26
Chłop wygląda na całkiem niezłego asystenta jak na swoją pozycję, w dwóch ostatnich sezonach w lidze odpowiednio 3 i 4 asysty. Jeżeli go podpiszemy to żeby się nie okazało, że będzie bardziej produktywny w ofensywie niż Kirm.
Odpowiedz cytując