syryls napisał(a):

|
30 latek na testach... Ja rozumiem młodych testować ale bez przesady, gorszy niż średniak. Gdyby był dobry do wystąpił by chociaż raz w reprezentacji. Oznacza to że Bednarz naprawdę ma nijaki wachlarz transferów, o ile taki ma. Jeżeli Dudu nie chcę przyjść szuka na szybkiego, wychodzi jakiś nieznany nawet w swoim kraju. Lepiej poszukać ten miesiąc i mieć pewniaka na pozycji
|
Zapomniałeś jak wyglądały i ile trwały poszukiwania bramkarza, wysokiego napastnika itd.?
Bednarz jest tu już 5 miesięcy, od maja maca się z Dudu,w rezultacie na 2 obóz przyjeżdża przypadkowo przypadkowy gracz. Pewnie wrzucił sobie w necie listę tych graczy na mecz bezrobotnych, wyłuskał z nich LO i wysłał maile czyby nie podjechali. Cóż... w sumie z pewnego pkt. widzenia to są te okazje... I to by w jakiś sposób tłumaczyło jego obecność na obozie.