AYALA napisał(a):

niech się nie zasrają, Polska jest 4 importerem w UE, a PGNiGEjest 3 firmą odbierającą. Pieprzyć to oni mogą sobie co chcą, ale nawet taka Rosja nie jest tak głupia, aby stracić takiego klienta. Podroczą się, pogrożą palcem, a później zejdą z ceny.