Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18392
Stary 24.07.2012, 14:09
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Gazprom nie obniży cen gazu
http://wpolityce.pl/wydarzenia/32829...s-gazowa-wojna

ciekawe jakie haki mają na rudego kaszuba na Kremlu ?
niech się nie zasrają, Polska jest 4 importerem w UE, a PGNiGEjest 3 firmą odbierającą. Pieprzyć to oni mogą sobie co chcą, ale nawet taka Rosja nie jest tak głupia, aby stracić takiego klienta. Podroczą się, pogrożą palcem, a później zejdą z ceny.