Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58437
Stary 24.07.2012, 12:17
jacekbum napisał(a):Wyświetl post
Jeśli ktoś odejdzie, to w jego miejsce pozyskamy zawodnika lepszego lub o podobnej klasie - zastrzegł się wiceprezes Wisły.
Jasna deklaracja
No właśnie nie do końca jasna. "Jeśli (...) z tego składu ubędą ludzie, bo otrzymamy interesujące oferty i będziemy transferowali piłkarzy". Tak to dokładnie brzmiało, a nie po prostu "jeśli ktoś odejdzie". W późniejszym wywiadzie pojawia się "jeżeli kogoś sprzedamy". Ja interpretuję to jako sygnały, że musimy kogoś sprzedać za poważne pieniądze, by być w stanie sprowadzić kolejnych graczy. Odczytywanie tego jako deklaracji, że zastąpimy każdego piłkarza, który odejdzie, wydaje mi się naiwne. Na miejsce Bruda też mielibyśmy kogoś sprowadzać?
Odpowiedz cytując