Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58430
Stary 24.07.2012, 10:54
Watts napisał(a):Wyświetl post
Może będzie lepszy niż Bunoza na LO, na pewno bardziej doświadczony niż Żemło - przyznacie?
Z tym , że Żemło nie jest lewym obrońcą . Gość jest młody i podobno bardzo utalentowany , przychodził do Wisły jako środkowy obrońca , mierzy 190 cm i może jeszcze urosnąć oraz jest prawonożny a lewą gra słabo- nie wiem co za geniusz zdecydował się przesunąć jego na lewą obronę!!!(Zresztą możecie mi podać nazwisko jakiegoś dobrego lewego obrońcy na przynajmniej europejskim poziomie który mierzy 1,90 m i jest prawonożny ?) I na dodatek jeszcze Bednarz oficjalnie mówi ,że można wiązać nadzieję z tym chłopakiem na przyszłość w kontekście lewej obrony ... Jest taka zasady w grupach i zespołach młodzieżowych że ważniejszy jest rozwój jednostki niż drużyny ale ja mam wrażenie że u nas jest inaczej . Najbardziej utalentowanych młodych piłkarzy u nas przesuwa się z ich nominalnych pozycji na innego pozycje ponieważ tam nie ma kto grać . Uryga defensywny pomocnik większość poprzedniego sezonu w Mesie zagrał na stoperze , Żemło - środkowy obrońca na lewej obronie ,itp. Wg mnie nie tak to powinno wyglądać .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 24.07.2012 o godz. 10:57.
Odpowiedz cytując