Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5121
Stary 24.07.2012, 10:42
cassius31krakow napisał(a):
:tofik do tej pory wszyscy, którzy wylecieli z Wisły za wcześniejsze przewiny mieli obowiązujące kontrakty. Dla bossa nie było to żadną przeszkodą.
Z tego co wiem wszyscy wcześniej zgadzali się na roziwazanie kontraktu Gargułą idzie w zaparte.
Odpowiedz cytując