cassius31krakow napisał(a):
|
:tofik do tej pory wszyscy, którzy wylecieli z Wisły za wcześniejsze przewiny mieli obowiązujące kontrakty. Dla bossa nie było to żadną przeszkodą.
|
Z tego co wiem wszyscy wcześniej zgadzali się na roziwazanie kontraktu Gargułą idzie w zaparte.