Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58427
Stary 24.07.2012, 10:33
Watts napisał(a):Wyświetl post
Dziwi mnie, że bylibyśmy w stanie ściągnąć kogoś takiego, a nie damy rady podpisać Dudu Paraiby. Może ten z Danii np. nie ma kolana albo dopiero wykaraskał się z boreliozy.
Ostatnie trzy miesiące pauzował z powodu poważnego obtarcia napletka. A tak na poważnie, to różnica polega chyba na tym, że Dudu uważa, że ma przed sobą jeszcze niezłą karierę, a Frederiksen raczej traktuje ofertę Bednarza jak zbawienie.
Odpowiedz cytując