Watts napisał(a):

|
Dziwi mnie, że bylibyśmy w stanie ściągnąć kogoś takiego, a nie damy rady podpisać Dudu Paraiby. Może ten z Danii np. nie ma kolana albo dopiero wykaraskał się z boreliozy.
|
Ostatnie trzy miesiące pauzował z powodu poważnego obtarcia napletka. A tak na poważnie, to różnica polega chyba na tym, że Dudu uważa, że ma przed sobą jeszcze niezłą karierę, a Frederiksen raczej traktuje ofertę Bednarza jak zbawienie.