Może będzie lepszy niż Bunoza na LO, na pewno bardziej doświadczony niż Żemło - przyznacie?
Testy to testy, nie bierzemy chłopa w ciemno. Przyczepiliście się tego dziewiątego miejsca Broendby, ale na tle ligi duńskiej to pewnie tak, jak nasz wynik w polskiej. Marka już nie ta, klub ma problemy z osiągnięciem czegokolwiek od 4 lat. Dziwi mnie, że bylibyśmy w stanie ściągnąć kogoś takiego, a nie damy rady podpisać Dudu Paraiby. Może ten z Danii np. nie ma kolana albo dopiero wykaraskał się z boreliozy.