Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58422
Stary 24.07.2012, 10:24
Bierzemy na testy zawodnika ogranego, od lat regularnie grającego w swoich klubach (ostatnia runda to pewnie efekt braku podpisu na nowym kontrakcie) - źle, Bednarz głąb. Powariowaliście? Przecież ten zawodnik wygląda na papierze bardzo solidnie - zagra u nas dwa mecze sparingowe i trener zdecyduje czy podpisujemy z nim kontrakt. Już naprawdę nie macie o co przypieprzać się do łysego - pewnie gdyby ten transfer przeprowadzał Stan już pojawiłyby się głosy o jego wspaniałych kontaktach, czarodziejskim notesie i nosie do robienia interesów.
Odpowiedz cytując