|
nie ma co... ten zawodnik wpisuje się idealnie w nową bednarzową politykę, czyli ściąganie młodych perspektywicznych polaków zamiast przepłaconych internacjonałów z kartą w ręku vide Lamey, czy inne Branco... nie ma co...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|