Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58416
Stary 24.07.2012, 09:41
Teraz doskonale rozumiem dlaczego Probierz i Łysy kłamali w żywe oczy kibicom i dziennikarzom, że "żaden z kandydatów na LO wymienianych przez prasę nie jest w kręgu zainteresowań Wisły." - czyli Dudu - Bo wiedzieli, że po prostu ten transfer nie wypali.

To prawie tak, jak bardzo chcieć umówić się z laską, u której nie ma się szans, ale rozpowiadać naokoło, że "tak naprawdę, to mam ją gdzieś."

Frederiksen? W najlepszym wypadku może będzie grał równie solidnie co Singlar. Niezły rzemieślnik, który przynajmniej będzie gwarantował relatywnie niską ilość zawałów serca u kibiców podczas akcji jego stroną. W najgorszym, nie będzie go w drużynie za pięć dni i Bednarz będzie musiał sięgnąć po jakiś plan B, C, D, E, F, Serge Branco.

Zresztą, tak naprawdę to przecież Bunoza może grać na lewej, ba, nawet w ataku można go ustawić jak będzie trzeba. Miśkiewicz ma warunki do grania jako defensywny pomocnik, a tak w ogóle to Kirm będzie podawał, dryblował i strzelał bramki na zawołanie, a podania Garguły (chyba jeszcze mogę pisać pełnym nazwiskiem, prawda?) niczym skalpel będą ciąć każdą linię obrony stąd do Gdańska.
Odpowiedz cytując