AYALA napisał(a):

|
Stolarczyk jak przychodził do Wisełki też miał tyle latek co ten Duńczyk.Wiem że to nie reguła, bo taki Jaliens czy Cleber niczego wielkiego nie pokazali a tez byli po 30-ce
|
Cleber gral bardzo dobrze, na tyle dobrze, ze jeszcze udalo sie go sprzedac
