Wyświetl pojedynczy post
dawiss
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58407
Stary 24.07.2012, 08:45
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Stolarczyk jak przychodził do Wisełki też miał tyle latek co ten Duńczyk.Wiem że to nie reguła, bo taki Jaliens czy Cleber niczego wielkiego nie pokazali a tez byli po 30-ce
Cleber gral bardzo dobrze, na tyle dobrze, ze jeszcze udalo sie go sprzedac
Odpowiedz cytując