domin_czyzyny napisał(a):

Właśnie klub na oficjalnej podał, ze testujemy młodego 30-letniego ... Duńczyków na pozycje LO. Stare dobre testowanie JB rulezz!
Ani on młody, nie Polak, a bo name. Z pewnością młodzi z Olszy czy Pradnika beda sie z nim utożsamiać.
|
A Ty dalej swoje... od początku było wiadomo, że te wszystkie gadki o młodych Polakach, a jeszcze lepiej wiślakach, to jedna wielka ściema. W Wiśle mogą być różne zawirowania i hocki-klocki, ale cel narzucony przez BC pozostaje niezmiennie ten sam - walka o MP. A jak pokazują sparingi, nasza młodzież póki co do tego się nie nadaje.
Wielkie zamieszanie z wprowadzaniem młodych do składu a zobaczycie, jak będzie wyglądać pierwsza 11-tka na starcie ligi.
Zrozumcie, na chwilę obecną próba postawienia na młodych Polaków to strzał w kolano. No chyba, że się znajdzie jakaś perełka, ale do tego trzeba mieć skauting i nosa do talentów.