|
30 lat i co z tego ? Cleber do nas przychodził w wieku 32 lat .
Jeśli to będzie poziom solidnego Singlara to czemu nie . Duńczycy słyną z twardej gry a taka w naszej lidze będzie wystarczająca.
Poza tym przypomnijmy
Liga Duńska jest silniejsza od naszej ( patrz ranking uefa z ostatnich 5 lat )
Broendby to drużyna naszego pokroju. Przypomnijmy Wisła to na dzień dzisiejszy 7-klub polskiej ligi , nie oczekujmy że przyjdą do nas zawodnicy z najwyższej półki .
|