Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58401
Stary 24.07.2012, 08:08
30 lat i co z tego ? Cleber do nas przychodził w wieku 32 lat .

Jeśli to będzie poziom solidnego Singlara to czemu nie . Duńczycy słyną z twardej gry a taka w naszej lidze będzie wystarczająca.

Poza tym przypomnijmy

Liga Duńska jest silniejsza od naszej ( patrz ranking uefa z ostatnich 5 lat )

Broendby to drużyna naszego pokroju. Przypomnijmy Wisła to na dzień dzisiejszy 7-klub polskiej ligi , nie oczekujmy że przyjdą do nas zawodnicy z najwyższej półki .
Odpowiedz cytując